Pánské tričko s potiskem - co mají chapi rádi

Váhali jste někdy, jestli mají muži radši jednobarevné tričko bez čehokoliv nebo naopak tričko s potiskem? Konec dohadům! Podle statistik prodejů jednoznačně u mužů vedou trička s potiskem. Konkrétně trička s potiskem na hrudi jsou jedničkou, následují trička s potiskem na hrudi i zádech a až po nich se prodávají trička s potiskem na zádech nebo úplně bez potisku.

Proč koupit tričko s potiskem

Každý z chlapů má svůj názor, svou hlavu. Každému z mužů se líbí něco jiného. Ale přesto mají jedno společné - chtějí se líbit. Bez výjimky. Někteří kvůli tomu chodí pravidelně cvičit, jiní dobře vypadají od přírody a další si pomáhají oblečením. Právě tričko s potiskem je prvním kusem oblečení, který pánům pomáhá dobře vypadat. Uznejte sami - když takový muž nosí dobře padnoucí kvalitní tričko s hezkým potiskem, všimnete si ho mnohem snáze, než chlapa ve vytahaném jednobarevném triku.

Jaký potisk na tričko vybrat

Každému sedne něco jiného. Drsnější chlapi volí často tričko s lebkou. Oblíbená barva trička je u nich černá, hnědá nebo modrá a to potom nezáleží tolik na potisku. Chlapi se smyslem pro humor zase rádi volí tričko s vtipným potiskem, který okolí zaujme, pobaví, ale rozhodně nepohorší. Protože takové tričko má poutat nejen potiskem, ale i barvou, oblíbená je zejména červená, žlutá, ale i modré tričko s výrazným potiskem. To muži, kteří chtějí být styloví, ale dávají přednost klasice, sáhnou po osvědčeném černém nebo bílém tričku s rozumným potiskem. Vybírají třeba tričko s vlajkou.

Tipy pro koupi pánského trička

Tričko s potiskem ale vybírejte vždy podle sebe, protože jen vy ho budete nosit. Prostě musí vám na první pohled padnout do oka. Záleží tak vždy jen na vás. My vám alespoň dáme pár základních postřehů, které díky našim dlouholetým zkušenostem s tričky máme.

  • Velký nápis na hrudi dokáže opticky vytvořit širší ramena a hruď.
  • Nejoblíbenější pánská trička obsahují kombinaci nápisu a grafiky.
  • Vyloženě populární jsou trika se sportovně provedeným číslem na zádech a grafikou na hrudi. Zaujmou zepředu i zezadu.
  • Nejste vyloženě "svaloun"? Sáhněte po tričku s atletickým střihem.
  • Jste tmavý typ? Gratulujeme, vám sedne jakákoliv barva trička.

Ať vyberete pánské tričko s potiskem nebo se vám líbí tričko bez potisku, u nás si vyberete z více než 60 různých designů. Kliknutím sem přejdete do obchodu ajaxx63.cz

© - vytvořeno - static.cz